Obuwie ochronne jest wymagane przy wszelkich pracach magazynowych, budowlanych i innych. Ich odpowiednie wykonanie ma chronić stopę przez zmiażdżeniem, nacięciem czy też poparzeniem. Spełniają one bardzo ważną rolę w pracy wielu osób, tak więc muszą być wykonane z porządnego materiału najwyższej jakości. Sklep internetowy GABI oferuje wysokiej jakości obuwie robocze do wszelkich zastosowań zawodowych. Wszystkie modele oferowanych butów zostały odpowiednio przemyślane i w precyzyjny sposób zaprojektowane z uwzględnieniem różnych potrzeb pracowników i prac przez nich wykonywanych. Sklep oferuje obuwie robocze zarówno w wersji półbutów jak i trzewików. Spełniają one wszystkie niezbędne normy i certyfikaty, dodatkowo pozostają bardzo wygodne i trwałe.

Wszystkie modele odznaczają się atrakcyjnym wyglądem i ciekawą kolorystyką. Jednym z ciekawszych modeli jest UVEX MOTORSPORT MASERATI 9495.9. Buty te zostały zaprojektowane specjalnie na zlecenie włoskiego koncernu samochodowego Maserati.

Uvex

Posiadają nowoczesny, sportowy wygląd i wyglądem przypominają zwyczajne obuwie. W rzeczywistości są wyposażone w nowoczesny system antypoślizgowy, odporny na przecięcia, wysokie temperatury, wilgoć oraz działanie wszelkiego rodzaju substancji żrących. UVEX MOTORSPORT MASERATI 9495.9 są bardzo wygodne i bezpieczne, to buty do zadań specjalnych.